Po
07
Říj2024
Po
21
Říj2024

Přihláška

Zadejte své údaje

Uzávěrka přihlášek 1. 10. 2024 0:00

Počet účastníků

Pošlete potvrzení na email

Enter the word YES in the box:
Validating payment information...
Waiting for Payment Gateway...

24 výukových hodin (3 dny)

Praha

25 000,-

GDPR Support s.r.o.

Současný trend digitalizace a rostoucí počet kybernetických útoků zvyšují potřebu ochrany informačních systémů a sítí. To reflektuje nový návrh zákona o kybernetické bezpečnosti, který je aktuálně připravovaný k projednání ve sněmovně a je založený na evropské směrnici NIS2 s označením 2022/2555. Tento zákon představuje významný krok pro posílení kybernetické odolnosti nejen u kritické infrastruktury, ale i v dalších sektorech. V důsledku tohoto vývoje se řada společností potýká s novou povinností – zajistit, aby měly ve svém týmu kompetentního manažera kybernetické bezpečnosti. Tento kurz je navržen tak, aby vás na tuto klíčovou pozici pečlivě připravil.

Cíl kurzu:

Příprava na pozici manažera kybernetické bezpečnosti v souladu s novým zákonem a směrnicí 2022/2555 (NIS2).

Kurz je určen pro:

Budoucí manažery kybernetické bezpečnosti, kteří se chtějí uvést do role v souladu s nejnovějšími legislativními změnami. IT profesionály zaměřující se na rozšíření svých schopností v oblasti kybernetické bezpečnosti. Vedoucí pracovníky a členy managementu, kteří se potřebují seznámit s dopady nové legislativy na jejich organizaci.

Forma a termín:

Prezenční kurz v celkovém rozsahu 24 výukových hodin (3 dny) se uskuteční v Praze v termínech 7., 14. a 21. října 2024.

Lektoři mají dlouholeté praktické zkušenosti v risku a kybernetické bezpečnosti, ale i v lektorské činnosti. I proto je kurz prezenční, abychom se Vám mohli osobně věnovat a reagovat na vaše potřeby uvnitř vašich organizací a firem.

Pořadatel:

Kurz pořádá společnost GDPR Support s.r.o., která je členem Asociace pověřenců České republiky, z.s. a partnerem Agentury rozvoje a podpory kritické infrastruktury, z.s.

Stáhnout událost do kalendáře